Toronto Metro Interwiev

27. august 2011 at 12:01 | tizzy.* |  • News

Ashley v průběhu její náštěvy v Torontu poskytla rozhovor pro Toronto Metro. Dozvíte se v něm například jak ztratila ve Vancourneru peněženku (:D) a jaký je její oblíbený top z kolekce Hollywood Era a mnoho dalšího. Sama jsem ho přeložila, takže jestli chcete okopírovat, tak se zdrojem ;)

Úvod: ,,Je zpěvačka, textařka, výkonná producentka a herečka a Ashley Tisdale, nejznámější z její role z Disney dílny - High School Musical, kde zasadila pevné kořeny v módním průmyslu.
Metro si dovolilo s půvabnou 26-ročnou blondýnkou promluvit o její roly, a že je tváří módní značky Hollywood Era pro Wal-Mart Kanada."Proč se domníváte, že spolupráce by měla být dobrou volbou pro Vás?
,,Když řeknu, že nemá mráda oblečení, tam mě to vzrušuje. Myslím, že Hollywood Era rozhodně má svůj módn ístyl. Jsem nadšená, že mám super fanoušky kteří budou rádi, že budou mcoi nosit věci , které se vzathují k mému smyslu pro módu."

Jak by si popsala oblečneí od Hollywood Era?
,,Nazvala by jsem ho elegantně, ale taky na celodenní nošení. Můžete ho nosti do práce, školy a nebo jenom na ven s kamarády :)."


Tato kolekce je k dispozici ve WaldMart Kanadě, pověste nám, jak vnímáte úspěch u svých severních sousedů?
,,Miluj adu! Myslím si, že všechno je tak pěkné, a toto je zábavný příběh, o tom, jak jsem stratila svou peněženku ve Vancourneru. Měla jsem tam všechno - doklady, kreditky, peníze,. Strašně jsem se radovala o 2 měsíce později jsem ve svém maily, našla od mojí mamky, že se mi do mojeho domu v Los Angeles vrátila celá peněženka se všechmy věcmi. Nic nechybělo. Mrzelo by mě, kdyby byla moje Belenciaga peněženka byla pryč..

Taky jste se přidala k módnímu průmysli. Plánujete okolo něj vydržet?
,,Možná. Vždy jsem milovala módu. Já budu vždy součástí světa módy. Nejsem si jísta, o tom, jestli chci mít svojí vlastní módní značku, ale tak možná v budoucnu. Mám produkční společnost, a tak hodně věcí se děje okolo mě a já by jsem je chtěla propracovat na 100% s každou věcí, takže si myslím, že je to pro mě určitě dobrý podnik."

Máš nejaký oblíbený kousek z této kolekce?
,,Velm is emi líbí tričko s tvářemi. Je to rozkošné a vypadá to skvěle s legíny, krerých jsem velký fanda."

Jaký typ děvčete si zamiluje toto oblečení?
,,Děvče které miluje módu... které se rádo oblíká a má rádo zábavu se šaty. Všechny tyto věci si můžete v obchodě kombinovat, takže je to pro někoo, kdo má rád zábavu s módou."


Přeložila tizzy.* • I-heart-tizzy.blog.cz
Copy only with my source!!
 

Be the first one to judge this article.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.