Tizz Rundown

30. december 2011 at 10:58 | tizzy.* |  • News
- Internetový portál Hollywoodlife uspořádal anketu která se jmenuje "Nejlepší zvířecí celebrita roku 2011", kde je také Ashley se svou fenkou Maui. V anketě je plno celebrit, jako Miley Cyrus a její Floyd, nebo Robert Pattinson a Bear, přičemž právě Robert je, momentálně, na vrcholu žebříčku. Hlasujte pro Ash & Maui: HLASOVAT

- Portál TeenVogue.com vyhlásil výsledky "100 Nejvyhledávanějších osobností na svém webu" ve kterém se umístila Ashley, která obsadila krásné 70.místo!! Na předních příčkách se umístila 1.Selena Gomez, 2.Emma Watson a 3.Justin Bieber. Kompletní seznam si můžete prohlédnout ZDE.

- Internetový portál Teen.com uspořádal anketu a tentokrát půjde o hlasování za "10 Nejkrásnějších looků roku 2011". Když si tento rok zrekapitulujete, tak zjistíte, že na plné čáře bodovala Ashley Tisdale, která zde bojuje s loookem, krerý zvolila na akci "Mercedes-Benz Fashion Week 2012". Hlasujte pro Ashley, která je momentálně je na 1.místě! : HLASOVAT!!

- Portál Celebuzz.com vyhlásil výsledky ankety o 10 Nejlepších těl v bikinách pro rok 2011. Není se ale čemu divit, protože Ashley je zastáncem zdravé výživy a již dlouhou dobu chodí do své oblíbené posilovny Equinox. Kompletní článek s fotkami naleznete ZDE.
 

Be the first one to judge this article.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.