Ashley on ‘The Coveteur’

26. september 2012 at 14:45 | terezz* |  • In Magazines

Ashley Tisdale sdílela odkaz přes její účet na Twitteru, aby informovala své fanoušky o své účasti v "The Coveteur", kterou založil designér Erin Kleinberg a stylistka Stephanie Markem. "The Coveteur" je nový způsob, jak se dívat na tvůrčí způsob a vlivy některých z nejvíce uznávaných světových hvězd. (celý článek!)


Ashley Tisdale
Herečka, zpěvačka, producentka. Los Angeles.

Cítili jsme se svědky toho, jak Ashley Tisdale roste před očima. Ačkoliv její dny na Disney jsou daleko za ní, Tisdale je jistě daleko zralejší pro role a pro její chvályhodné úsilí. Zatímco si každý nejvíce pamatuje její roli Sharpay (RIP HSM), Ashley přidala příspěvek hudebního umělce a producenta do svého životopisu. Dokonce bude hrát v několika budoucích epizodách v seriálu Sons of Anarchy a bude mít hlavní roli v Scary Movie 5 (Anna Farris, sbohem!). Ashley roste, ale je zřejmé, že její styl se také vyvinul. Když jsme přišli domů k Ashley, udělala nám velkou prohlídku kolem domu, který postavil o nuly její otec, včetně záviděníhodné projekční místnosti. A můžete si být jistí, že žádný detail není přehlížen, zvláště když jsme přišli k Ashleyině obrovské skříňi. Pravděpodobně budete ale více překvapeni z její kolekce bot Nike, pro dívku, která miluje dobré Louboutins, Ashley má dobrý styl na tenisky. Rozhodně nás překvapila svou důmyslnou a obdivuhodnou chutí k estetice. Ale budete to vidět na vlastní oči.

Věci, bez kterých nemohu žít:
1. Můj pes, Maui.
2. SmartWater (voda).
3. CHANEL řasenka.
4. Můj mobilní telefon.
5. Moje auto.


Ashley okomentovala pár věcí pro "The Coveteur":

- Můj táta postavil můj dům od začátku, a já jsem vždycky věděla, že velké skříně jsou nutností, protože jsem chtěla vidět všechno. Růžový taburet je na zakázku a chtěla jsem vždy bílé stěny pokoje, aby byla výrazná barva všeho oblečení a bot!

- Nikdy jsem nevěděla, jak moc jsem milovala boty, dokud jsem nepracovala jako stylista! Většina mé sbírky je na různé události. Vždycky hodně dávám na boty. Louboutins boty jsou tak legrační, každý outfit s nimi vypadá lépe!

- Miluji Louis Vuitton! Dobré pro každou z mých tašek je, že každá z nich je pro jiné místo. Každá z nich má svůj příběh: obvykle je používám, když jedu do práce. Líbí se mi, že každá z nich je zvláštní, a ne, že jdu do obchodu a koupím si nějakou jen tak. Já jsem vždycky chtěla, aby každá z nich měla nějaký příběh.

- Jednou z barev v mém domě je béžová, protože jsem chtěla, aby pro mě byla relaxační. Tato taška Chanel byla dárek od mého šéfa, Billa, na moje narozeniny, takže je to jako můj druhý otec.
Přečtetě si celý článek zde - The Coveteur!
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Ashley Ashley | Web | 26. september 2012 at 18:26 | React

wow užasný;)

2 Pepe* Pepe* | Web | 27. september 2012 at 15:32 | React

Krásne shooty! :D :))

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.